KONST / Litografier / Färglitografi 12101015
nr 1210 1015
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Rysk folksaga. Signerad, numrerad 38/60, bladets mått: 65x83 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:15:25
100 kr
150 kr
300 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström